Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krāna Izlietnes Maisītājs

Straw

Krāna Izlietnes Maisītājs Straw jaucējkrāna baseina maisītāja dizains ir iedvesmots gados jaunu un jautru dzeramo salmu cauruļveida formās, kuras vasarā nāk ar atspirdzinošu dzērienu vai ziemā ar karstu dzērienu. Ar šo projektu mēs vēlējāmies vienlaikus radīt mūsdienīga, braša un jautra dizaina objektu. Pieņemot, ka baseins ir trauks, sākotnējās idejas mērķis bija uzsvērt jaucējkrānu kā kontakta elementu ar lietotāju, tāpat kā dzeramie salmiņi ir kontakts ar dzērienu.

Projekta nosaukums : Straw, Dizaineru vārds : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Klienta vārds : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Krāna Izlietnes Maisītājs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.