Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Krēsls

Riza Air

Atpūtas Krēsls Mūsdienu dizaina krēsls, kas piemērots klubu, rezidenču un viesnīcu atpūtas zonām. Izgatavots ar organiska izskata struktūru, kas papildināta ar īpašu režģi aizmugurē, Riza krēsls tiek realizēts tikai ar ilgtspējīgu masīvkoka un dabisko laku palīdzību. Dizaina iedvesma nāk no katalāņu arhitekta Antoni Gaudí darba un mantojuma, ko modernisma arhitekts atstāja Barselonā, iedvesmojoties no dabas elementiem un organiskā izskata.

Projekta nosaukums : Riza Air, Dizaineru vārds : Thelos Design Team, Klienta vārds : Thelos.

Riza Air Atpūtas Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.