Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sēdvietas Tranzītbraucējiem

Door Stops

Sēdvietas Tranzītbraucējiem Door Stops ir sadarbība starp dizaineriem, māksliniekiem, braucējiem un kopienas iedzīvotājiem, lai aizpildītās novārtā atstātās telpas, piemēram, tranzīta pieturas un brīvās partijas, piepildītu ar sēdvietu iespējām, lai pilsētu padarītu patīkamāku. Paredzētas drošākai un estētiski patīkamākai alternatīvai pašreizējai, vienības ir uzpūstas ar lieliem vietējās mākslinieku pasūtītas publiskās mākslas eksponātiem, padarot braucējiem viegli identificējamu, drošu un patīkamu gaidīšanas zonu.

Projekta nosaukums : Door Stops, Dizaineru vārds : Craig L. Wilkins, Klienta vārds : Detroit Community Design Center.

Door Stops Sēdvietas Tranzītbraucējiem

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.