Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāla Soma

Collectote

Daudzfunkcionāla Soma Collectote ir trīs vienā maiss, kas ļauj visu noorganizēt. Atdaliet savu lielo kurjera somu, vienlaikus nēsājot svarīgākās preces mazākā somā ceļošanai, muzeja apmeklējumiem, nodarbībām, darba un tirdzniecības izstādēm. Kurjera soma ir pietiekami liela, lai tajā varētu ievietot vairāk nekā 5 burtu lieluma albumus, klēpjdatoru un preces pa nakti. Collectote ir ādas karšu turētājs un divi noņemami maisiņi, kas atšķiras ar oderes krāsu. Tas kalpo daudzās dažādās situācijās, piepildot visu veidu cilvēku vajadzības, sākot no māksliniekiem un beidzot ar vadītājiem.

Projekta nosaukums : Collectote, Dizaineru vārds : Yun Hsin Lee, Klienta vārds : Collectors Club of New York.

Collectote Daudzfunkcionāla Soma

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.