Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šūpulis, Šūpuļkrēsli

Dimdim

Šūpulis, Šūpuļkrēsli Lisse Van Cauwenberge radīja šo savdabīgo daudzfunkcionālo risinājumu, kas kalpo gan kā šūpuļkrēsls, gan arī kā šūpulis, kad divi Dimdim krēsli ir savienoti. Katrs šūpuļkrēsls ir izgatavots no koka ar tērauda balstiem un pabeigts valriekstu finierē. Divus krēslus var piestiprināt viens otram ar divu slēptu skavu palīdzību zem sēdekļa, lai izveidotu bērnu šūpulīti.

Projekta nosaukums : Dimdim, Dizaineru vārds : Lisse Van Cauwenberge, Klienta vārds : Lisse..

Dimdim Šūpulis, Šūpuļkrēsli

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.