Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Instalācija

S.Joao Structure

Mākslas Instalācija Dizains atspoguļo tipiskus Portugāles ielu svētkus - vietējos vārdus dēvē par “S. João ”. Vienā no dzīvākajiem ielu svētkiem Eiropā Porto cilvēki godina Svēto Jāni “Baptistu”, tradicionāli bungojot viens otram ar ķiploku ziediem vai mīkstiem plastmasas āmuriem. Raksturīga ar lentēm un karodziņiem, kas piepilda ielas, kā arī ar uguņošanu, kas tiek palaista visas nakts garumā, 'S. João struktūra ”šo atmosfēru no jauna interpretē ar pakārtām, baloniem līdzīgām formām, kuras klāj atstarojošs, spīdīgs materiāls.

Projekta nosaukums : S.Joao Structure, Dizaineru vārds : FAHR 021.3, Klienta vārds : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Mākslas Instalācija

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.