Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dekoratīvie Tekstilizstrādājumi

Lasso

Dekoratīvie Tekstilizstrādājumi Lasso kā definīcija ir gara virve, kuras vienā galā ir skriešanas cilpa. Tā vietā, lai iedvesmotos; šis tekstilizstrādājums ir rezultāts. Tam ir gan īpašs pieskāriens, gan estētika, kā arī daži īpaši noārdīti kanāli, tāpēc gaisma var ļoti maigi iziet cauri. Tas ir daļēji rūpniecisks - daļēji izstrādāts, austas elektroniskās stellēs un sagriezts ar rokām. Šis projekts ir ļoti pievilcīgs un rada atkarību kā konfektes, un tas ir bijis viens no galvenajiem izaicinājumiem un atklājumiem manā tekstilizstrādājumu dizainera karjerā. Šis projekts ir par serendipiju, klupšanu, iespēju atklāšanu, nejaušību un nelaimes gadījumiem.

Projekta nosaukums : Lasso, Dizaineru vārds : Cristina Orozco Cuevas, Klienta vārds : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Dekoratīvie Tekstilizstrādājumi

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.