Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aromātu Difuzors

Magic stone

Aromātu Difuzors Burvju akmens ir daudz vairāk nekā sadzīves tehnika, spēj radīt maģisku atmosfēru. Tās formu iedvesmojusi daba, domājot par akmeni, ko nogludinājis upes ūdens. Ūdens elementu simboliski attēlo vilnis, kas atdala augšējo daļu no ķermeņa apakšdaļas. Ūdens ir galvenais šī produkta elements, kas ar ultraskaņas palīdzību izsmidzina ūdeni un aromātisko eļļu, radot aukstu tvaiku. Viļņa motīvs kalpo atmosfēras radīšanai caur LED gaismu, kas vienmērīgi maina krāsas. Stiepjot pārsegu, tiek aktivizēta ietilpības poga, kas kontrolē visas funkcijas.

Projekta nosaukums : Magic stone, Dizaineru vārds : Nicola Zanetti, Klienta vārds : Segnoinverso Srl.

Magic stone Aromātu Difuzors

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.