Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ierobežota Ekskluzīvo Vīnu Sērija

Echinoctius

Ierobežota Ekskluzīvo Vīnu Sērija Šis projekts ir unikāls daudzos veidos. Dizainam bija jāatspoguļo attiecīgā produkta unikālais raksturs - ekskluzīvs autora vīns. Turklāt bija prasība paziņot produkta nosaukuma dziļo nozīmi - virsvērtība, saulgrieži, nakts un dienas kontrasts, melnbalts, atklāts un neskaidrs. Dizaina mērķis bija atspoguļot naktī slēpto noslēpumu: nakts debesu skaistums, kas mūs tik ļoti pārsteidz, un mistiskā mīkla, kas paslēpta zvaigznājos un Zodiakā.

Projekta nosaukums : Echinoctius, Dizaineru vārds : Valerii Sumilov, Klienta vārds : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Ierobežota Ekskluzīvo Vīnu Sērija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.