Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Konsole

Qadem Hooks

Konsole Qadem Hooks ir mākslas darbs ar konsoles funkciju, ko iedvesmojusi daba. Tas sastāv no dažādiem, krāsotiem, zaļiem, veciem āķiem, kurus izmantoja kopā ar Qadem (vecas koka mūļa seglu aizmugurē) kviešu pārvadāšanai no viena ciemata uz otru. ar stikla paneli augšā.

Projekta nosaukums : Qadem Hooks, Dizaineru vārds : May Khoury, Klienta vārds : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konsole

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.