Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas

Tumbler" Contentment "

Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas Kā ir varavīksne? Kā apskaut vasaras vēju? Mani vienmēr aizkustina dažas smalkas lietas un jūtos ļoti apmierināta un laimīga. Kā uzglabāt un kā piederēt? Pietiekami labi ir svētki. Es vēlētos vienkāršā un smieklīgā veidā veidot dažādus materiālus. Ļaujiet bērniem spēlēties ar viņiem, lai viņi atpazītu fizisko pasauli, stimulētu viņu iztēli un palīdzētu viņiem saprast viņu apkārtējo vidi.

Projekta nosaukums : Tumbler" Contentment " , Dizaineru vārds : Sha Yang, Klienta vārds : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.