Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Osaka

Restorāns Atrodas Itaim Bibi kaimiņā (Sanpaulu, Brazīlija), Osaka lepni demonstrē savu arhitektūru, piedāvājot intīmu un mājīgu gaisotni dažādās telpās. Āra terase blakus ielai ir ieeja zaļā un modernā pagalmā, savienojums starp interjeru, ārpusi un dabu. Privātā un izsmalcinātā estētika materializējās, izmantojot tādus dabiskos elementus kā koks, akmeņi, dzelzs un tekstilizstrādājumi. Lamella jumta sistēma ar blāvu apgaismojumu un koka režģi tika rūpīgi izpētīti, lai pabeigtu harmonizējošo interjera dizainu un radītu atšķirīgo atmosfēru.

Projekta nosaukums : Osaka , Dizaineru vārds : Ariel Chemi, Klienta vārds : Osaka.

Osaka  Restorāns

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.