Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Motorzāģis

Rotation Saw

Motorzāģis Motorzāģis ar rotējošu rokturi. Šai ķēdei ir rokturis, kas griežas par 360 ° un apstājas pie iepriekš noteiktiem leņķiem. Parasti cilvēki zāģē kokus horizontāli vai vertikāli, pagriežot zāģi noteiktā leņķī vai noliecot vai noliecot ķermeņa daļas. Diemžēl zāģis bieži slīd no lietotāja satvēriena vai arī lietotājam jāstrādā neērtā stāvoklī, kas var izraisīt ievainojumus. Lai kompensētu šādus trūkumus, ierosinātajam zāģim ir uzstādīts pagriežams rokturis, lai lietotājs varētu pielāgot griešanas leņķus.

Projekta nosaukums : Rotation Saw, Dizaineru vārds : Hoyoung Lee, Klienta vārds : DESIGNSORI.

Rotation Saw Motorzāģis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.