Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Starmeši, Salona Gaismeklis

Zen

Starmeši, Salona Gaismeklis Zen ir jauns un pilnībā pielāgojams uzmanības centrā, lai apmierinātu jebkura klienta tehniskās vajadzības, un papildus nodrošina autentiska interjera dizaina estētisko skaistumu. Zen ir viens no mazākajiem prožektoriem tirgū. Tādējādi ZEN ir daudz labāk integrēts vidēs, kur tas ir uzstādīts, neradot un invazīvu klātbūtni. Tas tiek panākts arī tāpēc, ka to var ļoti viegli pielāgot krāsām, dabīgiem kokiem utt. Zen dizains balstās uz mūžīgām formām, kas ir orientētas uz funkcionalitāti un vienkāršību, meklējot ilgstošu, rāmu un brīvu skaistumu.

Projekta nosaukums : Zen, Dizaineru vārds : Rubén Saldaña Acle, Klienta vārds : Arkoslight.

Zen Starmeši, Salona Gaismeklis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.