Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nekustamā Īpašuma Pārdošanas Centrs

MIX C SALES CENTRE

Nekustamā Īpašuma Pārdošanas Centrs t ir nekustamā īpašuma pārdošanas centrs. Sākotnējā arhitektūras forma ir stikla kvadrātveida kaste. Kopējo interjera dizainu var redzēt no ēkas ārpuses, un iekšējo dizainu pilnībā atspoguļo ēkas augstums. Ir četras funkciju zonas, multimediju displeja zona, modeļa displeja zona, sarunu dīvāna zona un materiālu displeja zona. Četras funkciju zonas izskatās izkliedētas un izolētas. Tātad, lai savienotu visu telpu, mēs izmantojām lenti, lai savienotu visu telpu, lai panāktu divas dizaina koncepcijas: 1. funkciju zonu savienošanu; 2. ēkas augstuma veidošanu.

Projekta nosaukums : MIX C SALES CENTRE, Dizaineru vārds : Kris Lin, Klienta vārds : .

MIX C SALES CENTRE Nekustamā Īpašuma Pārdošanas Centrs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.