Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte

PetitAna

Zīmola Identitāte PetitAna - roku darbs, kas paredzēts šiksam mazulim, ir dažādu zīdaiņu zīdainis (drēbes, aksesuāri, mēbeles, bērnistabas piederumi, rotaļlietas). Zīmola nosaukums tika iedvesmots no dizainera vārda Anastasija un franču vārda "Petit" saīsinātās formas, kas nozīmē mazuli, kazlēnu, zīdaini. Nosaukums ar burtiem uzsver to, ka produkti ir izgatavoti ar rokām. Krāsu palete un graciozie grafiskie elementi atspoguļo izsmalcinātu dizaineru pieeju šī zīmola radīšanas darbos.

Projekta nosaukums : PetitAna, Dizaineru vārds : Anastasia Smyslova, Klienta vārds : AnaStasia art&design.

PetitAna Zīmola Identitāte

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.