Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gaismeklis

Cubeoled

Gaismeklis Dziļums, caurspīdīgums un kontrasts - CUBE | OLED šos redzamās gaismas pamatus interpretē tīrā, monolītā dizainā. 12 caurspīdīgu organisko gaismas diožu (OLED) paneļi ir izvietoti ortogonālā koordinātu sistēmā un laminēti starp 8 optiskā / caurspīdīgā kristāla stikla klucīšiem. Caur caurspīdīgiem ķēžu ceļiem, kas tiek uzklāti uz stikla iekšējām virsmām, monolīta iekšpusē samontētie OLED paneļi tiek baroti ar elektrību. Aktivizējot, integrētais bloks pārveido šo caurspīdīgo kubu visa virziena gaismas avotā.

Projekta nosaukums : Cubeoled, Dizaineru vārds : Markus Fuerderer, Klienta vārds : Markus Fuerderer.

Cubeoled Gaismeklis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.