Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroju Ēka

FLOW LINE

Biroju Ēka Vietas platība ir neregulāra un izliekta ēkas ārsienas dēļ. Tāpēc projektētājs šajā gadījumā izmanto plūsmas līniju jēdzienu ar cerību radīt plūsmas sajūtu un beidzot pārveidot par plūstošām līnijām. Pirmkārt, mēs nojaucām ārsienu, kas atrodas blakus publiskajam koridoram, un uzklājam trīs funkciju zonas, Mēs izmantojām plūsmas līniju, lai cirkulētu trīs zonas, un plūsmas līnija ir arī ieeja ārpusē. Uzņēmums ir sadalīts piecās nodaļās, un, lai tos pārstāvētu, mēs izmantojam piecas līnijas.

Projekta nosaukums : FLOW LINE, Dizaineru vārds : Kris Lin, Klienta vārds : .

FLOW LINE Biroju Ēka

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.