Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atmiņas Glabāšanas Ierīce

MicroSDHC Plus One

Atmiņas Glabāšanas Ierīce Piešķirtā bronzas A 'dizaina balva, micro SDHC +1 tiek izmantots viedtālruņos un pārnēsājamās spēļu ierīcēs. Izmantojot adapteri, Micro SDHC + 1 tiek pārveidots, tāpēc tas ir saderīgs kā SD karte datoru planšetdatoriem, balss ierakstītājiem, kamerām un citām multimediju ierīcēm. Atmiņas savienotājs ir izturīgs pret putekļiem, izturīgs pret ārkārtēju temperatūru, izturīgs pret rūsu, triecienizturīgs, izturīgs pret sāli un saldūdeni, izturīgs pret alkoholu, izturīgs pret skrāpējumiem, lidostu drošību un ir izturīgs pret elektromagnētisko izturību.

Projekta nosaukums : MicroSDHC Plus One, Dizaineru vārds : Derrick Frohne, Klienta vārds : Frohne.

MicroSDHC Plus One Atmiņas Glabāšanas Ierīce

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.