Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tālvadība

STILETTO

Tālvadība RC Stiletto ir tālvadības pults, kas darbojas ar žiroskopu sensoru palīdzību. Dizaina pavadoņi ar jauno augstas klases televizoru elegantajām detaļām. Stiletto plānā forma atgādina burvju nūju. Tā detaļas, jo apakšējais vāks ir pārklāts ar mīkstu pieskārienu, un izliektā forma nodrošina ērtu noturēšanu lietotājam. Kosmētikas daļa tālvadības pults augšējā centrā savāc pogas un izveido lietotājam fokusa punktu. Tas arī izveido pielāgošanas lauku. Viņu pārsegs sniedz atsauksmes par rotāciju.

Projekta nosaukums : STILETTO, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

STILETTO Tālvadība

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.