Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vadītā Televīzija

XX265

Vadītā Televīzija Plastmasas skapja dizains ir atšķirīgs no parastajiem modeļiem ar kopējo tekstūru un spīdīgu virsmu, kas palicis zem ekrāna, lai radītu logotipu un vizuālu ilūziju. Atkarībā no tā BMS ražošanas metodes, modelis ir ļoti rentabls, tomēr tam joprojām ir dizaina pieskāriena izjūta. Galda stenda dizainam ir nepārtraukta forma, kas caur tā hroma efekta joslu plūst no skatītājiem atpakaļ. Tātad, gan skapja dizains, gan stenda dizains papildina viens otru.

Projekta nosaukums : XX265, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

XX265 Vadītā Televīzija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.