Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Piespraude

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Piespraude Objekta raksturs un ārējā forma ļauj mainīt jaunu ornamenta dizainu. Dzīvīgajā dabā viens periods mainās uz citu. Pavasaris seko ziemai, un rīts nāk pēc nakts. Arī krāsas mainās, kā arī atmosfēra. Šis attēlu aizstāšanas un maiņas princips tiek izvirzīts «Asia Metamorphosis», kolekcijas rotājumos, kur vienā objektā atspoguļojas divi dažādi stāvokļi, divi neierobežoti attēli. Kustami konstrukcijas elementi ļauj mainīt ornamenta raksturu un izskatu.

Projekta nosaukums : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Dizaineru vārds : Victor A. Syrnev, Klienta vārds : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Piespraude

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.