Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atkritumu Tvertne Un Slota

Ropo

Atkritumu Tvertne Un Slota Ropo ir pašbalansējoša putekļu slotu un slotu koncepcija, kas nekad nenokrīt uz grīdas. Pateicoties nelielajam ūdens tvertnes svaram, kas atrodas atkritumu tvertnes apakšējā nodalījumā, Ropo saglabā sevi dabiskā līdzsvarā. Pēc putekļu viegli slaucīšanas ar putekļu tvertnes taisno lūpu lietotāji var satvert slotu un putekļu tvertni kopā un salikt to kā vienu vienību, neraizējoties, ka tā kādreiz nokritīs. Mūsdienu organiskās formas mērķis ir panākt vienkāršību interjera telpās, un šūpojošais, weeble voblera elements ir paredzēts, lai izklaidētu lietotājus, tīrot grīdu.

Projekta nosaukums : Ropo, Dizaineru vārds : Berk Ilhan, Klienta vārds : .

Ropo Atkritumu Tvertne Un Slota

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.