Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Desire

Krēsls Vēlme ir krēsls, kura mērķis ir palielināt jūsu aizraušanos un iekāri ar gludo formu un maigo krāsu. Tas nav domāts cilvēkiem, kuri meklē atpūtu, tas ir krēsls nerātniem cilvēkiem, kuri meklē baudu visām maņām. Sākotnējo ideju iedvesmoja asaru forma, bet modelēšanas laikā tā tika izkropļota, lai saņemtu šo maigo un graciozo figūru, lai izsauktu sajūtu, ka vēlas tikt aizkustināta, izmantota, lai būtu jūsu rīcībā.

Projekta nosaukums : Desire, Dizaineru vārds : Vasil Velchev, Klienta vārds : MAGMA graphics.

Desire Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.