Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istaba

Passion

Vannas Istaba Šī peldvieta iemieso jaņ un iņ, melnbaltos, aizraušanos un mieru. Dabīgais marmors piešķir šai telpai oriģinālu un neatkārtojamu sajūtu. Tā kā mēs vienmēr meklējam dabiskas izjūtas, es esmu nolēmis izmantot organiskos materiālus, kas rada patiesi mierīgu atmosfēru. Griesti ir kā pēdējais pieskāriens, kas šajā telpā ienes iekšēju harmoniju. Daudzo spoguļu dēļ tas izskatās daudz plašāks. Visi slēdži, rozetes un piederumi tika izvēlēti atbilstoši matētā hroma krāsu shēmai. Matēts hroms izskatās elegants pret melnu flīžu un atbilst interjeram.

Projekta nosaukums : Passion, Dizaineru vārds : Julia Subbotina, Klienta vārds : Julia Subbotina.

Passion Vannas Istaba

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.