Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojama Platforma

Space Generator

Pārveidojama Platforma Kosmosa ģenerators apzīmē moduļa šūnu ar regulējamu augstumu lauku. Saskaņā ar iepriekš noteikto programmu moduļa šūnas iet uz augšu un uz leju, pārveidojot plakano platformu trīsdimensiju sadalījuma līmeņa sakārtojumos ar dažādiem funkcionāliem mērķiem. Tādā pašā veidā vienu un to pašu platformu var ātri pārveidot attiecīgajam scenārijam bez papildu izmaksām vai laika, kļūstot par prezentācijas vietu, auditorijas telpu, atpūtas zonu, mākslas priekšmetu vai jebko citu, ko var iedomāties.

Projekta nosaukums : Space Generator, Dizaineru vārds : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Klienta vārds : ARCHITIME.

Space Generator Pārveidojama Platforma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.