Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Skapis

Shanghai

Daudzfunkcionāls Skapis “Shanghai” daudzfunkcionāls skapis. Fasādes raksts un lakoniskā forma darbojas kā “dekoratīvā siena”, un tas ļauj uztvert skapi kā dekoratīvu sastāvdaļu. “Viss iekļauts” sistēma: ietver dažāda apjoma uzglabāšanas vietas; iebūvētie naktsgaldiņi ir garderobes fasādes daļa, kuru atver un aizver ar vienu fasādes spiedienu; 2 iebūvētas naktslampas, kas paslēptas zem izcilā skaļuma abās gultas pusēs. Kabineta galvenā daļa ir izgatavota no niecīga koka formas gabala. Tas sastāv no 1500 gabaliem kempu un 4500 balināta ozola gabalu.

Projekta nosaukums : Shanghai, Dizaineru vārds : Julia Subbotina, Klienta vārds : Julia Subbotina.

Shanghai Daudzfunkcionāls Skapis

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.