Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojams Dīvāns

Mäss

Pārveidojams Dīvāns Es gribēju izveidot modulāru dīvānu, kuru varētu pārveidot vairākos atsevišķos sēdvietu risinājumos. Visas mēbeles sastāv tikai no diviem dažādiem vienas formas gabaliem, lai veidotu dažādus risinājumus. Pamatkonstrukcija ir vienāda ar roku balstu sānu formu, bet tikai biezāka. Roku balstus var pagriezt par 180 grādiem, lai mainītu vai turpinātu galveno mēbeļu daļu.

Projekta nosaukums : Mäss, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : .

Mäss Pārveidojams Dīvāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.