Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tējas Komplekts

Wavy

Tējas Komplekts Iedvesmojoties no šūnakmens terases dabā, Wavy ir tējas komplekts, kas sniegs jums unikālu tējas baudījumu. Inovatīvie rokturi ir izstrādāti, lai ērti ietilptu jūsu rokās. Ligzdojot ar kausu ar plaukstām, jūs atklāsit, ka tas izvēršas kā ūdensroze un vedīs jūs uz miera brīdi.

Projekta nosaukums : Wavy, Dizaineru vārds : Patricia Sheung Ying Wong, Klienta vārds : Patricia Wong.

Wavy Tējas Komplekts

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.