Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Piestiprināms Pagriežams Galds

Ergo-table for bed

Piestiprināms Pagriežams Galds Galds spēj pagriezties noteiktā leņķī, lai ietilptu zem gultas / nodalījuma, lai maksimāli palielinātu vietu, un atvērts izmantojamā veidā. Var viegli mainīt šarnīrsavienojumu, kas atrodas 2 plaknēs, lai lietotājam būtu viegli šūpoties. Tas var palīdzēt atrisināt iespējamo problēmu, novietojot klēpjdatoru vai līdzīgas ierīces tieši pie gultas, kas aiztur gaisa plūsmu. Ergonomiskajā aspektā šūpošanās galds ļauj lietotājam iegūt pareizu stiprinājuma virsmu, lai izvairītos no piespiešanas lietotāja klēpī. Kamēr ķermenis atrodas vēlamajā pozā, galds pagriežas pret viņu, viegli uzturot komfortu. Arī galda lietošana ir draudzīga invalīdiem.

Projekta nosaukums : Ergo-table for bed, Dizaineru vārds : Ivan Paul B. Abanilla, Klienta vārds : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Piestiprināms Pagriežams Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.