Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulkstenis

Quantum

Pulkstenis Es gribēju citu formu, formu, kas izsauca domas par sporta automašīnām un ātrumlaivām. Es vienmēr esmu mīlējis asu līniju un leņķu izskatu, un tas parādījās manā dizainā. Skala skatītājam demonstrē 3D pieredzi, un ciparripā ir vairāki "līmeņi", kas ir redzami no jebkura skatu leņķa. Es izstrādāju siksnas stiprinājumu, lai to nostiprinātu tieši pulkstenī, un galvenais mērķis ir sniegt valkātājam integrētu un trīsdimensiju pieredzi.

Projekta nosaukums : Quantum, Dizaineru vārds : Elbert Han, Klienta vārds : Han Designs.

Quantum Pulkstenis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.