Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Divvietīgs

Mowraj

Divvietīgs Mowraj ir divvietīgs, kas paredzēts ēģiptiešu un gotisko stilu garu iemiesošanai. Tās forma tika iegūta no Nowraga, kulšanas kamanu ēģiptiešu versijā, kas tika mainīta, lai iemiesotu gotikas nojautas, neapdraudot tās etnisko antiluviešu būtību. Dizains ir melni lakots ar ēģiptiešu rokām darinātiem gravējumiem uz abām rokām un kājām, kā arī bagātīgu samta apdari, kurai ir bultskrūves un vilkšanas gredzeni, piešķirot tai viduslaiku, kas izmesta kā gotikas izskats.

Projekta nosaukums : Mowraj , Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Divvietīgs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.