Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Watchface Lietojumprogrammas

genuse

Watchface Lietojumprogrammas Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine ir pulksteņu lietojumprogrammu sērijas, kas īpaši izgudrotas I'm Watch ierīcei. Lietotnes ir oriģinālas, vienkāršas un estētiskas, sākot no nākotnes etniskās līdz sci-fi stilam un beidzot ar digitālo uzņēmējdarbību. Visa pulksteņu virsmu grafika ir pieejama 9 krāsās - tā ir piemērota krāsu kolekcijai I'm Watch. Tagad ir lielisks brīdis jauna veida parādīšanai, lasīšanai un izpratnei par mūsu laikiem. www.genuse.eu

Projekta nosaukums : genuse, Dizaineru vārds : Albert Salamon, Klienta vārds : genuse.

genuse Watchface Lietojumprogrammas

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.