Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zobu Lāzers

LiteTouch™

Zobu Lāzers LiteTouch ™ ir Erbium: YAG zobu lāzers (2 940 nm viļņa garums) cieto un mīksto audu apstrādei. Erbium: YAG viļņa garums ir labi absorbēts ūdens un hidroksila apetītes molekulās, kas veido zobus un kaulu, un tāpēc ir vispiemērotākie visdažādākajos cietajos un mīksto audu pielietojumos. LiteTouch ™ ar savu Laser-in-the-Handpiece ™ tehnoloģiju nodrošina nepieredzētu precizitāti un jaudu, bez ergonomiskiem ierobežojumiem, nodrošinot mikroķirurģiju un neinvazīvas darbības spējas, vienlaikus uzlabojot profilaktisko zobārstniecību.

Projekta nosaukums : LiteTouch™, Dizaineru vārds : Light Instruments Ltd., Klienta vārds : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Zobu Lāzers

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.