Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Stadiona Viesmīlība

San Siro Stadium Sky Lounge

Stadiona Viesmīlība Jauno debesu atpūtas telpu projekts ir tikai pirmais solis milzīgajā atjaunošanas programmā, ko AC Milan un FC Internazionale kopā ar Milānas pašvaldību veic ar mērķi pārveidot San Siro stadionu daudzfunkcionālā objektā, kas spēj uzņemt visus svarīgos notikumus, ar kuriem Milano saskarsies gaidāmajā EXPO 2015. gadā. Pēc skybox projekta panākumiem Ragazzi & Partners ir realizējuši ideju izveidot jaunu viesmīlības telpu koncepciju virs galvenā San Siro stadiona galvenā stenda.

Projekta nosaukums : San Siro Stadium Sky Lounge, Dizaineru vārds : Francesco Ragazzi, Klienta vārds : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Stadiona Viesmīlība

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.