Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Commodia Kumode

Commodia

Commodia Kumode Commodia by ArteNemus ir kumode ar organiskām virsmām un formām. Tā augstvērtīgo izskatu uzsver izcilas kvalitātes koksnes sugu izmantošana un izcilā meistarība. Tās formu pasvītro kontrasts starp virsmu krāsas krāsu un malu koka krāsu. Turklāt slēpto virsmu materiāliem un apdarei tiek pievērsta tāda pati īpaša uzmanība kā redzamo virsmu kvalitātei, iegūstot estētisku koncepciju bez pārtraukumiem. Commodia dizains ir vienlaicīgs ar klasisku iedvesmu.

Projekta nosaukums : Commodia, Dizaineru vārds : Eckhard Beger, Klienta vārds : ArteNemus.

Commodia Commodia Kumode

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.