Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds, Krēsli

Hoek af

Galds, Krēsli “Hoek af” burtiski tulkojumā no angļu valodas nozīmē “trūkst stūra”, bet, kad jūs sakāt, ka kāds aizkavē garām stūrī holandiešu valodā, tas nozīmē, ka viņi ir mazliet traki. Es domāju par šiem vārdiem, kamēr domāju par draugu, kuram “trūkst stūra”, tāpēc man kļuva acīmredzami, ka, lai arī viņš palaiž garām kādu stūri, viņš patiesībā ir daudz interesantāks. Un tas mani pārsteidza, ja jūs paņemat kvadrātu un nogriezat stūri, tiek izveidoti divi jauni stūri, kas nozīmē, ka kaut kas tiek zaudēts, kaut kas tiek uzvarēts. Katrs “hoek af” gabals ir zaudējis stūri, bet ieguvis divus stūrus un divas kājas.

Projekta nosaukums : Hoek af, Dizaineru vārds : David Hoppenbrouwers, Klienta vārds : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Galds, Krēsli

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.