Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Qr Koda Uzlīme

Marketplace on the Move

Qr Koda Uzlīme Jauns veids, kā pārdot savu automašīnu visur! Tikai vietnē www. !! Pircējam vienkārši skenējiet QR kodu, ko redzat Pārdevēja automašīnu stāvvietā universālveikalos, kafejnīcās, ēkās un citur. Piekļūstiet informācijai par automašīnu nekavējoties. Zvaniet pārdevējam un pārbaudiet to. Visi pēkšņi ir notikuši vietā, kur jūs abi esat !!!

Projekta nosaukums : Marketplace on the Move, Dizaineru vārds : Krungsri Auto, Klienta vārds : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move Qr Koda Uzlīme

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.