Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls, Krāvuma Krēsls

xifix-one

Krēsls, Krāvuma Krēsls Dizains ir balstīts uz nepieciešamo fizikas un materiālu minimumu, vairākkārtēju izmantošanu, iekštelpās un ārpustelpās, stūra krēslu, kraušanas krēslu, apaļu mīkstu, fengšui. Svara nesošā konstrukcija sastāv no vienas bezgalīgas caurules. Sēdeklis ir fiksēts divos ass punktos un atrodas uz konstrukcijas trešā punkta. Aksiālie fiksētie punkti pie rāmja ļauj sēdeklim atlocīties un krēslus var sakraut viens otram. Sēdekli var viegli noņemt, var apmainīties ar dažādu materiālu, polsterējumu, formu, krāsu un dizainu.

Projekta nosaukums : xifix-one, Dizaineru vārds : Juergen Josef Goetzmann, Klienta vārds : Creativbuero.

xifix-one Krēsls, Krāvuma Krēsls

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.