Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Degvīns

Kasatka

Degvīns "KASATKA" tika izstrādāts kā premium klases degvīns. Dizains ir minimālistisks gan pudeles formā, gan krāsās. Vienkārša cilindriska pudele un ierobežots krāsu diapazons (balta, pelēka toņa, melna) uzsver produkta kristālisko tīrību un minimālisma grafiskās pieejas eleganci un stilu.

Projekta nosaukums : Kasatka, Dizaineru vārds : Anastasia Smyslova, Klienta vārds : Anastasia Smyslova.

Kasatka Degvīns

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.