Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaslietas

odyssey

Rotaslietas Monomēra odisejas pamatideja ir apjomīgu, ģeometrisku formu pārklāšana ar rakstainu ādu. No tā izriet skaidrības un sagrozīšanas, caurspīdīguma un slēpšanas mijiedarbība. Visas ģeometriskās formas un modeļus var kombinēt pēc vēlēšanās, variēt un papildināt ar papildinājumiem. Šī aizraujošā, vienkāršā ideja ļauj izveidot gandrīz neizsmeļamu dizainu klāstu, kas pilnībā saskan ar iespējām, ko piedāvā ātrā prototipēšana (3D drukāšana), jo katram klientam var būt izgatavots pilnīgi individuāls un unikāls priekšmets (apmeklējiet: www.monomer. eu-veikals).

Projekta nosaukums : odyssey, Dizaineru vārds : monomer, Klienta vārds : monomer.

odyssey Rotaslietas

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.