Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Drēbes

Bamboo lattice

Drēbes Vjetnamā mēs redzam bambusa režģa tehniku daudzos izstrādājumos, piemēram, laivās, mēbelēs, vistu būros, laternās ... Bambusa režģis ir stiprs, lēts un viegli izgatavojams. Mana vīzija ir radīt kūrorta apģērbu modei, kas ir aizraujoša un gracioza, izsmalcināta un burvīga. Es piemēroju šo bambusa režģa detaļu dažām manām acīm, pārvēršot neapstrādātu, cietu un parastu režģi mīkstā materiālā. Mani dizaini apvieno tradīcijas ar moderno formu, režģa rakstura cietību un smalko audumu smilšu maigumu. Es koncentrējos uz formu un detaļām, kas valkātājai piešķir šarmu un sievišķību.

Projekta nosaukums : Bamboo lattice , Dizaineru vārds : Do Thanh Xuan, Klienta vārds : Sea of Love.

Bamboo lattice  Drēbes

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.