Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

loop-сhair

Krēsls Ideja par šo krēslu man radās, kad es redzēju cilpu no taisnstūra griezuma, kas ir izliekta, lai izveidotu rokas. Metāla detaļas ar skrūvēm ir savienotas ar koka kājām, un krēsla atzveltne un sēdeklis ir izgatavoti no caurspīdīgas plastmasas. Šo trīs dažādu materiālu savienojums rada viegluma ilūziju.

Projekta nosaukums : loop-сhair , Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.