Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Paravent

Positive and Negative

Paravent Šis ir produkts, kas vienlaikus kalpo kā funkcija un skaistums, aromāts ar kultūru un saknēm. “Pozitīvs un negatīvs” paravants darbojas kā pielāgojama un mobila barjera privātumam, kas neizvirza un neizjauc telpu. Islāma motīvs dod mežģīnēm līdzīgu efektu, kas tiek atņemts un apveltīts ar korianu / sveķu materiālu. Līdzīgi kā iņ jaņ, sliktajā vienmēr ir mazliet laba un labajā vienmēr mazliet laba. Kad saule riet uz “pozitīvs un negatīvs”, tas patiešām ir tās mirdzošais brīdis, un ģeometriskās ēnas krāso istabu.

Projekta nosaukums : Positive and Negative , Dizaineru vārds : Mona Hussein Design House, Klienta vārds : .

Positive and Negative  Paravent

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.