Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bistro

Ubon

Bistro Ubon ir Taizemes bistro, kas atrodas Kuveitas pilsētas centrā. No tā paveras skats uz Fahad Al salim ielu - ielu, kas mūsdienās labi tiek ievērots ar tirdzniecību. Šīs bistro kosmosa programmai nepieciešams efektīvs dizains visām virtuves, noliktavas un tualetes zonām; ļaujot izveidot plašu ēdamistabas zonu. Lai to panāktu, interjers tiek harmoniski integrēts ar esošajiem konstrukcijas elementiem.

Projekta nosaukums : Ubon, Dizaineru vārds : Rashed Alfoudari, Klienta vārds : .

Ubon Bistro

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.