Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nospiediet, Lai Izstumtu Elektrības Kontaktdakšas,

The GAN Switch

Nospiediet, Lai Izstumtu Elektrības Kontaktdakšas, Parasti, ja kāds vēlas izņemt elektrības spraudni, viņam ir jāizslēdz strāva un jāizvelk tā ar saudzīgu enerģijas daudzumu. Šī konceptuālā, bet redzamā ideja ļauj visu darbu paveikt tikai ar vienu pirkstu. Ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis, kas vienlaikus ir arī poga, lai izņemtu kontaktdakšu, palīdz noteikt, vai spraudnis ir pievienots strāvas padevei vai nav.

Projekta nosaukums : The GAN Switch, Dizaineru vārds : Tay Meng Kiat Nicholas, Klienta vārds : .

The GAN Switch Nospiediet, Lai Izstumtu Elektrības Kontaktdakšas,

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.