Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Cūciņa Banka

DEEPE

Cūciņa Banka Objekts ir cūciņa banka. Unikālajā rakstura izskatā ir apvienotas dārgas, prestižas rotaslietas, kas piemīt pievilcīgām un laipnām, un pastāvīga ģimenes locekļu klātbūtne, līdzekļu vākšana ir ļoti funkcionālas īpašības. Bet visizcilākā DeePee īpašība - turklāt papildus standarta funkcijām, kas perfekti atbilst - ir jaunā redakcija, unikālā un papildinošā kontekstualizētā "dārgakmens" - visa ekskluzīvā māja.

Projekta nosaukums : DEEPE, Dizaineru vārds : Zoltan Madosfalvi, Klienta vārds : Lima Home design studio.

DEEPE Cūciņa Banka

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.