Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Brīvroku Video Durvju Tālrunis

Tiara

Brīvroku Video Durvju Tālrunis Tiara tika veidota atbilstoši horizontālajai un vertikālajai lietošanai atkarībā no lietošanas vietas platuma. Izstrādājuma estētisko kvalitāti var saglabāt horizontālā un vertikālā stāvoklī. Patentēts 90 grādu grozāms aparāts, kas paredzēts 2,5 un 3,5 collu monitoriem, nodrošina ērtu monitora pagriešanu. Vākus var atvērt, neizmantojot nevienu palīgierīci vai spēku, izmantojot patentēto slēdzeņu sistēmu. Nomaināmi rāmji un skaļruņu režģi nodrošina pārsteigumu estētiskā veidā.

Projekta nosaukums : Tiara, Dizaineru vārds : RAHSAN AKIN, Klienta vārds : NETELSAN.

Tiara Brīvroku Video Durvju Tālrunis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.