Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Komplekts

FRACTURE

Vannas Istabas Komplekts Keramikas sanitārtehnikas izstrādājumu unikālais stils, ievērojams lūzuma stikla līniju dizains Komentārs Dekonstruktīvisms… Lūzums Konstrukcijas sastāvdaļu integritātes sabrukšana, spēles uz virsmām, lai ģeometriskos dizaina elementus veidotu kā izstrādājumu ārpusi, un dekonstruktīvisma stila pārvietošana, balstoties uz sērijas kā piemērs lūzumam Bienam sastaptajā vienā no ievērojamākajām sērijām.

Projekta nosaukums : FRACTURE, Dizaineru vārds : Bien Seramik Design Team, Klienta vārds : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Vannas Istabas Komplekts

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.