Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Birojs

Chongqing Mountain and City Sales Office

Tirdzniecības Birojs “Kalns” ir galvenā tirdzniecības biroja tēma, kuru iedvesmojis Čuncjinas ģeogrāfiskais fons. Pelēko bumbiņu raksts uz grīdas veidojas trīsstūrveida formā; un, lai parādītu “kalna” jēdzienu, uz funkciju sienām un neregulāras formas uztveršanas skaitītājiem ir daudz nepāra un asu leņķu un stūru. Turklāt kāpnes, kas savieno grīdas, ir izveidotas kā caurbraukšana caur alu. Tikmēr no griestiem tiek pakārti LED gaismekļi, kas imitē lietus ainavu ielejā un rada dabisku sajūtu, lai mīkstinātu visu iespaidu.

Projekta nosaukums : Chongqing Mountain and City Sales Office, Dizaineru vārds : Ajax Law, Klienta vārds : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Tirdzniecības Birojs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.